Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

 

Навігаційна система для точного землеробства АГРОКУРС СМ 7590

Курсовказівники, що слідкують за відхиленням сільгосподладнання від правильної траекторії.

  Найбільш популярний, надійний та доступний та прилад. Паралельне керування забезпечується на базі використання безкоштовного сигналу. Для його вдалой експлуатації не потрібні ніякі базові станції, бо система працює на безкоштовному сигналі. Тестувався він тривалий час (більше 10-и років) на різних полях з неоднаковим рельєфом і ландшафтом. І ось вже більше 6-х років ми маємо стабільну конфігурацію, систему спроможну виконувати контроль з точністю 10-25 см. Наша платформа успішно працює і була поставлена в ужиток багатьма користувачами сільгосптехніки, а це аграрії різних господарств, розташованих по усій території України. Ця система курсоуказувачів, яка дозволяє виконувати максимальне паралельне водіння. Система паралельного керування АГРОКУРС, завдяки 12-20 супутникам базовою антеною забеспечує точність достатню для виконання таких робіт, як оприскування чи внесення добрив. Штатна дротова антена з частотою в 5 Герц. Можлива додаткова опція, котра завдяки великій антені 10 Герц ліквідує усі негаразди, бо в цій комплектації система параллельного вождения Agrocourse Novatel Rubicon отримує дані від 25 супутників. Більш стабільний сигнал безкоштовного GPS гарантує Вам найвищу якість виконання проходів.

  1. В ручному режимі є можливість вимкнення непрацюючих секцій оприскувача.
  2. Водіння можливо виконувати або по паралельним, або по кривим лініям.
  3. Система може використовуватися, як звичайний gps навігатор, бо має в собі карти України.
  4. Прилад виконує замір площини поля.

parallel'noye vozhdeniye

prodazha sistemy parallel'nogo vozhdeniya

 Під час проходження широкозахватного знаряддя при операціях обприскування або внесення мінеральних добрив на сенсорному моніторі навігаційної системи показано відхилення від лініїі з зазначенням відхилення від правильного курсу, вправо або вліво. Система доволі точно виконує замір площини поля.
Коли ви закінчите обробку, ви побачите всю карту поля. На картку пам'яті SD буде зібрана інформація про площу, периметр та відсоток обробленої поверхні поля.
 
 
 
 

Адреса

71100, Україна, Запорізька область,

Бердянськ, вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(097)42-11-44-7,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.