Жатка для уборки подсолнечника

До Вашої уваги ми представляємо соняшникову жатку, яка добре працює як по рядкам так і суцільно зрізує соняшник. Жатка для уборки подсолнечника ЖСН безрядкова, може виконувати скошування в будь-якому напрямку. За допомогою жатки для уборки соняшнику досить швидко зробити якісне скошування урожаю цієї культури. Для того, щоб скоротити витрати на збирання соняшнику, а також на установку, монтаж і підготовчі роботи можна обернути увагу на жатку ЖНС-6; ЖСН-7,4 або ЖСН-9,1 метрів.Жатка для уборки подсолнечника вид сбоку

Жатка для уборки подсолнечника особенности

Ця жатка для уборки подсолнечника розрахована на скошування по рядках та для суцільного скошування. Це устаткування, поза сумнівом, коштуватиме дорожче за приставку соняшникову, але її переваги очевидні.

Привод коси жатки-механічний, редукторний. Редуктором виконують зворотно-поступальний ножа жниварки уздовж ряду протиріжучими пальців, є європейський планетарний механізм (далі МПН). Жатка для збирання соняшника ЖСН-6 універсальна машина для комбайнів Джон Дір, Кейс, Клаас МЕГА, Домінатор, Лексіон, Тукано, Медіон, Нью Холланд, Массей Фергюсон, Славутич, Скіф, Фендт, Лаверда, Палессе, Ліда, Дон-1500. Швидкість різання вище ніж на переобладнаною жниварці. Що стала популярною прибиральна машина, що дозволяє виконувати скошування врожаю соняшнику незалежно від напряму рядків. Суцільний зріз головок соняшнику призводить до зниження споживання ресурсів.

ТАБЛИЦЯ ХАРАКТЕРИСТИК, ЗГІДНО ЯКОЇ МОЖЛИВО ЗНАЙТИ ПОТРІБНУ ВАМ ЖАТКУ ДЛЯ СОНЯШНИКА

Показники

Назва

Значення

Од. вим.

1

Ширина різального апарату

6; 7,4; 9,1

м

2

Швидкість скошування

до 10

км/год

3

Транспортна швдкість

Дивиться. Инструкцію до комбайну

км/год

4

Продуктивність скошування

  га/год

5

Інтервал висоти рослин соняшника

230…850

мм

6

Шаг по віссям стеблопідіймачів

228,6

мм

7

Частота подвійних ходів ножа коси жатки

600

мин -1

8

Вага жатки

2; 2,47; 3,1

т

9

Привод різального апарату

Привод Шумахера МПН

Оснащення жатки:

Жатка обладнана трьохлопатевим посиленим мотовилом. Привід ріжучого апарату МПН по типу Шумахера, шків якого розташовується вертикально, а це в свою чергу продовжує життя пасової передачі. Форма ліфтера коритоподібна та посилена, з конструкцією закритого типу та жорстким кріпленням на ріжучому апараті, що запобігає втрати насіння від вібрації ліфтера. Платформа соняшникової жатки металева конструкція, із застосуванням додаткових ребер жорсткості з суцільнотягнутих труб 40х40х4, що в комплексі з посиленням діагоналей боковин трубами 40х40х4 і 60х30х4 забезпечує монолітну рамну та досить міцну конструкцію. Брус ножа профільна цельнотянутая труба 80х40х4 і куточок цільнотянутий 50 * 50 * 6, що забезпечують прямолінійність переднього бруса в горизонтальній і вертикальній площині. Огороджувальні щитки і сітка решітна виключає перекидання кошиків соняшнику через вітрової щит.

Вдасться мінімізувати втрати при обкосі, меншу кількість капелюшків соняшнику виявляється на грунті. Особлива форма мотовила, що складається з трьох лопатей, із захисним кожухом відповідає за скорочення показників розсипу. Для користувачів цього виду збирального устаткування також стає доступним швидкісніші режими, тобто швидкість руху комбайна при скашуванні соняшнику може бути вища. Використання соняшникової жниварки ЖСН-6, ЖНС-7,4 і ЖСН-9,1 можливо на полях, де зрізувати урожай можливо суцільно або рядками.

Жатка для уборки подсолнечника фото

Адреса

71100, Україна, Запорізька область,

Бердянськ, вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.