Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6

Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 от Бердянского Завода Жаток. Профессиональное оборудование для современных зерноуборочных комбайнов. Автономная уборочная машина для Клаас Лексион, Клаас Тукано, Клаас Мега, Клаас Домінатор, Джон Дир, Массей Фергюсон, Сампо, Нью Холланд, Кейс, Лаверда, Славутич, Лида, Фендт, Дойтц Фарр, Палессе, Енисей, Дон-1500, Акрос, Вектор, Форштритт.Соняшникова жатка ЖСН-6 добре працює як по рядкам так і суцільно. Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 безрядкова для міждуряддя 70 см. Приставка для соняшника скошування врожаю за відносно невеликі гроші. Також це досить швидке за часом переобладнання. А щоб скоротити витрати під час скошування соняшника, а також тривалість установки, монтажу та автономність комбайну треба звернути увагу на жатку.

Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 разновидности и размеры

Розміри ціх жаток ЖСН-6; ЖСН-7,4 або ЖСН-9,1 з ширинами різальної коси з розмірами 6; 7,4 та 9,1 метрів відповідно. Жатка займає лідируючі позиції в обсягах продажів обладнання для скошування соняшника. Механізми жатки проходили випробування і піддавалися постійному вдосконаленню та модернізації. З такими корисними характеристиками, є можливість механічної адаптації ліфтерів під розмір та калібр капелюшок соняшнику. Зниженні втрати жатки під час збирання врожаю соняшнику на 15%. Модернізація жатки пов'язана з появою захисту-уловлювача бур'яну. Виключено потрапляння в бункер комбайну бур'янів. Сучасна жатка для збирання врожаю соняшнику. Використано передові технології європейськогоВона ідеально працює на комабайнах Массей Фергюсон 240, 430, 7278, Клаас Лексіон, Клаас Тукано, Клаас Мега, Клаас Медіон, Клаас Домінатор, Джон Дір, Нью Холланд, Сампо, Фендт, Лаверда, та інші. Соняшникова жатка краще за приставку ліфтьори виконує скошування соняшника. Переваги цього обладнання очевидні. Завдяки автономності жатки вдасться мінімізувати втрати врожаю, менша кількість капелюшків соняшнику потрапляє на поле. Особлива форма мотовила, що складається з трьох лопатей, із захисним кожухом відповідає за скорочення показників розсипу. Для користувачів цього виду збирального устаткування також стає доступним швидкісніші режими, тобто швидкість руху комбайна при скошуванні соняшнику може бути вища. Використання соняшникової жатки ЖСН-6, ЖСН-7,4 і ЖСН-9,1 можливо на полях, де зрізувати урожай можливо суцільно або рядками.

Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 особенности оборудования

Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 работа

Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 устройство

Жатка для уборки подсолнечника ЖСН-6 с потерями не более 3%. Когда дело касается уборки урожая, то доверяйте только профессионалам. Производство жаток с 2000 года! 

Адреса

71100, Україна, Запорізька область,

Бердянськ, вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(097)42-11-44-7,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.