Відділ продаж: (097)4211447, (066)7492582, (061)2140129

Ріпаковий стіл

Підготовка збиральної техніки дуже копіткий та відповідальний етап. Ріпаковий стіл для Claas потрібен для скошування дрібнонасіннєвих рослин з жорстиким стеблом. Адже від сільськогосподарського знаряддя залежить точність і якість скошування рапсу. Витративши всі ресурси на вирощування зернової культури, сумним фактом може виявитися зневага цим етапом.
При механічній обробці деталі якість поверхні цієї деталі залежить від точності верстата, різця і кваліфікації робітника, що обслуговує це устаткування. Аналогічна ситуація з обладнанням для збору врожаю.

Ріпаковий стіл для Claas Lexion, Mega, Tucano, Medion, Dominator

Зернозбиральний комбайн, оснащений стандартною зерновою жаткою, при збиранні врожаю ріпакового поля буде значно поступатися ріпаковій жниварці (Rape John Deere, Vario Claas, Varifeed™ New Holland). Адже основною метою виробника обладнання було використання його за призначенням. Тому тюнінгом жниварок будь-якого комбайна займаються наші фахівці.

 

rapsovyy stol na Keys 7100

rapsovyy stol dlya dzhon dira

rapsoviy stol john deere

rapsovyy stol

Ripakovyy stil dlya Claas

Ripakovyy stil dlya Claas

Настійно рекомендуємо підготувати комбайн до збирального сезону завчасно та не довіряти його експлуатацію некваліфікованому персоналові. А якщо виникають проблеми або труднощі з жаткою, то радимо звернутися до наших фахівців. Також ви маєте можливість почитати статтю про таке обладнання, як рапсовый стол тут. Переобладнати жатку свою значно дешевше, ніж купувати нову-перевірений факт.
Ремонт жатки або ж переобладнання жниварок є частиною точного технологічного процесу. Для цього необхідно відповідне обладнання, тому що дуже часто доводиться нашим фахівцям переробляти жниварки «відремонтовані» в польових або домашніх умовах. Також нерідко користувачі комбайнів шкодують, що не скористалися раніше послугою професіоналів, які займаються усе своє трудове життя відновленням і переобладнанням збиральної техніки.

Переобладнання зернової жниварки з допомогою ріпакового стола дозволить збільшити точність збирання ріпаку, гірчиці та інших дрібнонасіннєвих. Це пристосування призначене для вашого комбайна, де головною метою цього призначення є економія ваших грошей на придбання дорогої жатки, а також зниженням втрат врожайності.
Ріпаковий стіл для Claas – є пристосуванням з двома бічними парами ріжучих вертикальних ножів. Робоча платформа разом з жаткою роблять ріпаковий стіл уловлювачем дрібного насіння. Адже багато ріпакового зерна просипається саме перед застряганням мотовилом сухих рослин. Вертикальні ножі виконують делікатне врізання жатки в ріпакові зарості, тим самим скорочуються втрати на розсипу зерна від вібрації рослин.Механічний привід ріпакової приставки полегшує обслуговування і експлуатацію. Від шківа редуктора обертальний момент передається, як на близьку, так і дальню пару вертикальних ножів правої і лівої боковин. Вал редуктора передає голівці горизонтального ножа зворотно-поступальний рух в результаті якого, ніж в тандемі з протирізальними пальцями виконує зрізання стебел ріпакових рослин.
У результаті сумарний ефект від використання на жатці пристосування для ріпаку становить зниження втрат на 20-30% у порівнянні зі стандартною зерновою жаткою.

Тобто перед скошуванням рапсу треба вирішити питання з відвертанням можливих втрат при прибиранні. Виробники можуть запропонувати жниварку рапсову, яка має висувний рапсовый стол. Вартість такого виробу на порядок вища за ціну зернової жниварки. Ми ж Вам пропонуємо виріб, який може переобладнувати наявне устаткування. Приставка для збирання ріпаку, як незалежний адаптер виконує такі ж функції. Окрім цього, вона обладнана активними боковинами. Кожна боковина ріпакового столу на комбайні має рухливі ножі, які здійснюють взаємні зворотно-поступальні рухи. Така операція допомагає жниварці плавно входити в ріпакові зарості для запобігання втрат та розсипу ріпакового зерна. Іншим ефектом раціональності використання пристосування для скошування рапса є збільшення площі приймальної поверхні столу жниварки та зниження витрат на розсип врожаю перед жниваркою внаслідок роботи мотовила жниварки. Кріплення ріпакового столу не вимагає ніяких дій на косу жнивного агрегату, оскільки при зчепленні він розташовується в порожнині ріпакового стола. Кріпильні кронштейни (по два на сторону) щільно притягують устаткування до жниварки за принципом соєвої приставки, виключаючи щілини і можливість прогинання, не дивлячись на великі розміри. Для жаток від 4 до 9 метрів. Для зниження вібрацій використовуємо торсіонний вал або незалежні приводи вертикальних бічних ножів рапсового пристосування (гідропривід або електроприводні).Ріпаковий стіл для Claasє пристосуванням приспособлением жатки зерноуборочного комбайна Claas на  уборку рапса, працює на багатьох жатках більшості комбайнів. Джон Дир John Deere 9500, 9610, 9660, 9720, 9880, Массей Фергюсон Massey Ferguson, Клаас Claas буває Мега, Доминатор 98, 106, 108, 118, 130, Тукано 320, 450, Лексион 460, 580, 480, Медион або Mega 204,  Dominator, Tucano, Lexion, Medion, Нью Холланд New Holland, 5080, 8080, ТС 56, 57, 58, Кейс 2166, 2188, 2366, 2388,1680, 8010; Сампо Sampo; Лаверда Laverda; Фотшритт ФоршриттЕ-516, Е-517, MDW; Топ Лайнер Дойтц Фарр. Комбайни вітчизняного виробництва: Дон-1500,Вектор,Акрос,Нива СК-5; Енисей; Славутич; Палессе.

 

 

Ріпаковий стіл для Claas

Ріпаковий стіл для Claas

Ріпаковий стіл до клаас тукано

Ріпаковий стіл до массей