Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Тележка для жатки

Тележка для жатки Досягши гарних результтатів у виготовленні тележки для жатки, або візочка для жниварки ТЖу-7 Агротех, з впевненістю можемо заявити у якості та надійності цього виробу. За цю продукцію нікому не прийдеться червоніти, тому що була знайдена вдала конфігурація, яка дозволяє за найкоротший час виготовляти надійні вироби для перевезення жниварки комбайна. Представляємо Вашій увазі тележку для перевезення жатки. Може бути як в одновісному, так і в двовісному виконанні. У свою чергу, від конфігурації і маси жниварки залежить те, як виглядатиме Ваш візок. Одновісний візок до жниварки шириною від 4 до 9 метрів. Вантажопідйомність від 2,8 до 3,6 тонни. Двовісний візок дозволить Вам перевозити прибиральне устаткування до 10 метрів і вантажопідйомність 3,8 тонни. Гума посилена сільськогосподарська задня вісь Ф- 274 восьмишарова і передня вісь С- 1 шостигумова 16-ти дюймова шина для жаток причіпних і важких сівалок.

Тележка для жатки

Можна комплектувати возик до жатки у більш бюджетному виконанні - гума від автомобілів " Газель" (задня маточина). Візок до жниварки нашого підприємства має задні габаритні вогні

Візок для жниварки ТЖу-9 в конфігурації дві осі може комплектуватися як чотирма колесами, так і шістьма. Залежно від типу жниварки, для Вас буде вибрана потрібна конструкція. Якщо Ви плануєте перевозити жниварки типу Flex флекс, то необхідно встановлювати додатковий брус, для фіксації різального апарату. Для важких жаток (кукурудзяна, соняшникова, з ріпаковим столом або соєвою приставкою) потрібний шестиколісний візок. Запас міцності забезпечується профільним посиленим прокатом (швелер 20П, квадрат).

купить тележку для перевозки жатки

Одновісна тележка

 продажа тележек для жаток

 Двохвісна тележка