Тележка для жатки

Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

  

Досягши гарних результтатів у виготовленні тележки для жатки, або візочка для жниварки ТЖ-7 Агротех, з впевненістю можемо заявити у якості та надійності цього виробу. За цю продукцію нікому не прийдеться червоніти, тому щобула знайдена вдала конфігурація, яка дозволяє за найкоротший час виготовляти надійні вироби для перевезення жниварки комбайна.  Представляємо Вашій увазі тележку для перевезення жатки.  Може бути як в одновісному, так і в двовісному виконанні.  У свою чергу, від конфігурації і маси жниварки залежить те, як виглядатиме Ваш візок. Одновісний візок до жниварки шириною від 4 до 9 метрів. Вантажопідйомність від 2,8 до 3,6 тонни. Двовісний візок дозволить Вам перевозити прибиральне устаткування до 10 метрів і вантажопідйомність 3,8 тонни. Гума посилена сільськогосподарська задня вісь Ф- 274 восьмишарова і передня вісь С- 1 шостигумова 16-ти дюймова шина для жаток причіпних і важких сівалок.

vizok dlya perevezennya zhnyvarky

  Можна комплектувати возик до жатки у більш бюджетному виконанні - гума від автомобілів " Газель" (задня маточина). Візок до жниварки нашого підприємства має задні габаритні вогні. 

  Візок для жниварки ТЖ-9 Агротех в конфігурації дві осі може комплектуватися як чотирма колесами, так і шістьма. Залежно від типу жниварки, для Вас буде вибрана потрібна конструкція. Якщо Ви плануєте перевозити жниварки типу Flex флекс, то необхідно встановлювати додатковий брус, для фіксації різального апарату. Для важких жаток (кукурудзяна, соняшникова, з ріпаковим столом  або приставка для сої) потрібний шестиколісний візок. Запас міцності забезпечується профільним посиленим прокатом (швелер, квадрат).

 

 

Одновісна тележка

 

 

 

 Двохвісна тележка