Виберіть свою мову

Переобладнати жатку на сою

Використовуйте соєву приставку, щоб зменшити втрати культури, що лежить. Переобладнати жатку на сою під'єднавши адаптер та знизити втрати

Приставка соєва на жатку

НПС-7 НПС-9 Приставка соєва 7 9 метрів жатка. Вона потрібна вам саме тоді, коли неможливо косити бо низько лежить соя, горох чи ячмінь. Зернова жатка в цьому випадку неспроможна не зробити величезні втрати. А в соєвій приставці власний занижчений ножовий апарат. Окрім цього брус ножа прогинається, виконує Флекс ефект. Ножовий механізм заповнює пустоту у грунті чи на пагорбі робить прогин вгору. Така соєва приставка забезпечить раціональне скошування врожаю полеглої зернової, бобової чи круп'яної культури. Це дає можливість комбайнеру косити врожай на відстані 2-3 см від землі. Іншими словами, низько розташоване стебло та зерно, що близько до землі будете косити 2-3 см від грунта. На переобладнаній жатці з підготовкою обладнання, яке повторює поверхню поля. Головний ефект зниження на чверть втрат. На порівняння сої це близько двохсот кілограмів із одного гектара.

 Переобладнати жатку на сою. Соєвий адаптер Переобладнання жатки C900 Claas Lexion Tucano Mega Dominator 

Також можна використовувати соєву приставку Флекс НПС-9 на жатку 9 метрів. Переобладнати жатку на сою, щоб косити на полях з нерівностями. Копіри приставки для збору сої повторюють ці нерівності. Підйом чи опускання з вигинанням бруса ножового. Це наше пристосування для збору сої і вона ковзає на опорних лижах копірів. Опорні лижі, що стоять з кроком 800 мм коси та мають власні ресори. Ножовий механізм соєвої гнеться вгору-униз ±10 см. Збереження вашого урожаю. Бо залишає на полі не більше 3%.

Купити соєву приставку. На що звернути увагу

  1. Пристрій для збору сої має особливий ножовий брус. Спеціальна пружинна сталь забезпечує його гнучкість та відповідає за його довговічність. Окрім цього брус соєвої приставки визначає діапазон прогину ножа соєвої приставки при зборі врожаю. Значення амплітуди прогину близько ста міліметрів. Мінімальна висота зрізу зернобобових 25 мм.
  2. Для приставки соєвої можливе налаштування кута атаки. Іншими словами, якщо ви вирішили купити соєву приставку, то можете регулювати кути скошування. Це пряма адаптація вашого комбайна під умови збирання полеглої культури: соя, ячмінь, боби.
    При ширині захвату жатки від 6 метрів відбувається оптимальна працездатність соєвої приставки. Копіри ідеально повторюють нерівності та діапазон максимуму та мінімуму положення косарного бруса адаптера дорівнюють 100 мм.

Соєва жатка. Переобладнання жатки зернової