Виберіть свою мову

Візок для транспортування жатки 9 метрів

Для перевезення ваших жаток ми пропонуємо додаткове причіпне обладнання для збору врожаю. Візок для транспортування жатки 9 метрів закриє всі ваші запитання щодо перевезення. При переміщенні місцевістю від поля до поля потрібно бути впевненим у безпеці та оперативності виконання цієї процедури. Універсальний одновісний або двовісний візок для перевезення жаток до 10 метрів. Вона розроблена для більшої стійкості під час перевезення жниварки масою до 4.5 тонн. Конструктивні відмінності у кількостях опорних колісних осей причепа. Крім того, універсальність ТЖ-9 Візок для перевезення жатки 9 метрів, у можливих різних регулюваннях люльки для правильної посадки та фіксації жатки. Вони розташовані на рамній трубі. Візки для перевезення жаток розраховані під зернові, соєві, рапсові, для соняшника, кукурудзяні та інші види жаток. Це можуть бути жатки комбайнів Джон Дір, Нью Холланд, Клаас Лексіон, Кейс, Масей Фергюсон, Клаас Тукано, Сампо, Фендт, Лаверда, Дойц Фарр, Домінатор, Мега, Полісся, Славутич, Акрос, Вектор, Версатил, Єнісей, Дніпро, Дон -1500 і т.д.

Візок до жатки фото

Візок до жниварки ціна

Посилений візок для жатки

Візок до жатки 9 метрів

Ми займаємось виробництвом сучасних професійних жаток для комбайнів з 2000 року. Таким чином, ця продукція візки для транспортування жаток, потрібні були на підприємстві для внутрішнього використання. Згодом ринок показав, що ця позиція дуже затребувана у власників комбайнів. Тому на сьогодні ми можемо запропонувати кілька промислових варіантів візків для перевезення жаток.

Особливості наших візків для перевезення жаток

  1. Візки для перевезення жаток це допоміжне причіпне обладнання для зручного та безпечного навішування або знімання жатки комбайна.
  2. Транспортний засіб, що переміщає візок з жаткой, може рухатися як у прямому, так і зворотному напрямках.
  3. Рамна труба підсилена (або цільнотягнута труба виробництва ЄС, або два швелери 20П).
  4. Збалансований розподіл зусиль у конструкції возика, що гарантує високу стійкість під час перевезення жатки.
  5. Шарнірне з'єднання поворотної осі двовісного візка ідеально тримає та повторює рельєф. При цьому знижується навантаження на передню вісь.
  6. Універсальний візок для перевезення жаток ТЖ -9 підходить не тільки для зернової, але і соєвої, рапсової, для соняшника, валкової та кукурудзяної жниварок.

Формування ціни вашого майбутнього візка для перевезення жатки залежить від конструкції та його комплектації. Продаж продукції відбувається після узгодження всіх технічних параметрів. Універсальність підтримок люльки візка дозволить вам регулювати їх кут нахилу для різних жаток при установці в транспортне положення. Тому практично всі види жаток можна перевозити на цьому візку. Під жатки з подрібнювачем візок (опція) може комплектуватися додатковими опорними стільцями.