Виберіть свою мову

Візок для жатки 7 метрів

Для перевезення жаток широкого захвату ми пропонуємо вам додаткове причіпне обладнання для організації збору врожаю. Візок для жатки 7 метрів закриє всі ваші питання щодо транспортування сільгосптехніки. При переміщенні місцевістю від поля до поля потрібно бути впевненим у безпеці та оперативності виконання цієї процедури. Конструкція візка для жаток ТЖ-7 дозволить вам без проблем і швидко зняти жатку зернову, соняшникову або кукурудзяну та зафіксувати на люльках візки. Також швидко виконується навішування жаток з візка. ТЖ-7 не потребує понад зусиль персоналу. Вона адаптована під будь-який тягач, чи це трактор, комбайн чи автомобіль.

Візок для перевезення жатки 7 метрів

Візок для жатки 7 метрів

Ми виробляємо сучасні професійні жатки для комбайнів з 2000 року, тому така продукція, як візки для транспортування жаток, нам потрібні були для внутрішнього використання. Але через певний час ринок показав, що ця позиція затребувана у власників комбайнів. Тому на сьогодні ми можемо запропонувати кілька промислових варіантів візків для перевезення жаток.

Візок для жатки 7 метрів ціна 

Їхня ціна залежить від конструкції та комплектації. Продаж продукції відбувається після узгодження всіх технічних нюансів вашого майбутнього візка для ваших жниварок. Ця підтримка, люлька або адаптер дозволяє регулювати кут нахилу для різних жниварок при установці в транспортне положення. Тому практично всі види жнив можна перевозити на цьому візку для транспортування. Під жниварки з подрібнювачем візок (опція) може комплектуватися додатковими опорними стільцями.

Візок для жатки ціна 

Опорний адаптер візка - це одна з чотирьох опорних колисок для утримання жатки на ній. Перпендикулярно розташований брус, що регулюється для підтримки ріжучого механізму жниварок. Робіть налаштування під особливість ножового апарату вашої жатки. Підтримка гнучкого бруса для збирання полеглих культур (на кшталт terraflex, super flex).

 

купити візок для транспортування жатки

Візок для жатки 7 метрів може відрізнятися конструктивно.

  1. На широкому ходу посилено візок для жатки із вантажопідйомністю 4500 кг. Клієнти воліють замовляти цей візок для зручності перевезення на тралах. Широка колія передньої та задньої осей.
  2. Поворотна вісь передня біля воза може бути на завуженій колії. Візок для перевезення жатки 7 метрів з розміром коси до 8 метрів. Різновиди ТЖ-7,5 підходить для транспортування жаток 7; 7,3; 7,5 та 7,6 метрів.
  3. Вона комплектується колесами з агрошинами 10.00/75-15.3, задня вісь візка, а передня може бути 6.50/16, або 10.0/75-15.

Купити Візок для жниварки 7 метрівВиробництво Візків для жатки 7 метрів