Виберіть свою мову

Ремонт мотовила жаток

Послуги ремонтного цеху Бердянського Заводу це повний спектр робіт, пов'язаних із відновленням та модернізацією жаток. Ремонт мотовила жаток один з найважливіших процесів для збору врожаю.

Ремонтувати мотовило жатки. В роботу

 

Бердянський Завод Жаток лідер у сфері їх ремонту. Ми надаємо послуги з виконання малого, капітального та поточного ремонту жаток. Займаючись виробництвом з 2000 року, ми маємо всі необхідні ресурси для відновлення вашої жатки. Професіоналізм і націленість на результат дозволяє нам вже понад 22 роки служити вам вірою та правдою. Наше виробниче обладнання дозволяє виробляти якісну та точну сільгосптехніку для збору врожаю. На закінчення, велика матеріально-технічна база та надійні постачальники дають нам право бути лідером у сфері ремонту жаток будь-якої складності.

Мотовило жатки нове або ремонт?

Ремонт мотовила жаток

У роботу ми приймаємо мотовило жниварок 3-12 метрів. Ремонт мотовила жатки швидко та якісно.

Дефектовка мотовила жатки

Попередня оцінка вартості робіт після виявлення несправностей та поломки жатки. Результатом виконаної роботи є дефектування мотовила. Перелік робіт з ремонту мотовила жатки відображається в дефектній відомості. Крім того, для початку узгодження робіт з жатки потрібні її фотографії.

Стадії ремонту мотовила

  1. Заміна хрестовин мотовила жатки.
  2. Заміна граблін жатки у зборі, переробка променів.
  3. Заміна пластмасових вставок.
  4. Заміна металовиробів.
  5. Заміна фрагмента основного мотовила жатки.
  6. Центрування-балансування та фарбування.