Виберіть свою мову

Ремонт шнека жаток

Послуги ремонтного цеху Бердянського Заводу це повний спектр робіт, пов'язаних із відновленням та модернізацією жаток. Ремонт шнека жаток це один з регулярних ремонтно-відновлювальних заходів.

Ремонт шнека жаток на фото

Бердянський завод Жаток лідер у сфері їх ремонту. Ми надаємо послуги з виконання малого, капітального та поточного ремонту жаток. Наш інженерно-технічний персонал володіє професійними навичками та значні успіхи у "пожвавленні мерців". Жаток, які вже простіше назвати металобрухтом. Займаючись виробництвом з 2000 року, ми маємо всі необхідні ресурси для відновлення вашої жатки. Професіоналізм і націленість на результат дозволяє нам вже понад 22 роки служити вам вірою та правдою. Наше виробниче обладнання дозволяє виробляти якісну та точну сільгосптехніку для збирання врожаю. На закінчення, велика матеріально-технічна база та надійні постачальники дають нам право бути лідером у сфері ремонту жаток будь-якої складності.

Ремонт шнека жатки Клаас Лексіон
Стан шнека жатки До та Післе ремонту

За весь час на підприємстві було відновлено понад 1500 шнеків. У роботу ми приймаємо консольні шнеки жаток 3-12 метрів.

Дефектовка шнека

Попередня оцінка вартості робіт після виявлення несправностей та поломки жниварки. Результатом виконаної роботи є дефектування шнека. Перелік робіт з ремонту шнека жниварки відображається в дефектній відомості. Крім того, для початку узгодження робіт з жниварки потрібні її фотографії.

Стадії ремонту шнека жатки

  1. Видалення пошкодженого фрагмента шнека жатки.
  2. Заміна циліндричної частини шнека.
  3. Встановлення нових витків спіралі.
  4. Модернізація пальчикового апарату консольного шнека.
  5. Балансування шнека.
  6. Фарбування та комплектування.