Виберіть свою мову

Виробництво жатки соняшникові, ріпаковий стіл, приставки соєві, соняшника, візки для жатки, ремонт жаток

Виробництво Жатки соняшникові, ріпаковий стіл, приставки соєві, соняшника, візки для жатки, ремонт жаток

Сучасні жатки соняшникові

Сучасні жатки соняшникові ЖНС

Наше підприємство було сформовано одразу після розпаду та ліквідації Першотравневого Заводу Сільгоспмашин. Компетентний інженерно-технічний персонал якого втягнувся до наших лав. Спочатку переобладнання та ремонт жатки становив 95% замовлень нашого Заводу. Це було початком та стартом для самостійного проектування та виробництва збиральної сільгосптехніки для комбайнів та тракторів.

Переобладнання жаток комбайна (ріпаковий стіл, ліфтери, соєва приставка)

Переоборудование жаток комбайна (рапсовый стол, лифтеры, соевая приставка)

Тепер тут ви можете купити сучасні жатки: жатки соняшникові, ріпаковий стіл, приставки соєві, соняшника, візки для жатки, ремонт жаток. Переобладнання жаток комбайна (ріпаковий стіл, ліфтери, соєва приставка). З досвідом роботи більше 22 років будьте спокійні, що ви купуєте правильні професійні жатки для вашого комбайна.

Для перевозки жаток тележки

Для перевозки жаток тележки

Тележка для перевозки жатки. Ця продукція знаходиться в реєстрі на часткову компенсацію від держави у розмірі 25%.

У ПОСТІЙНОМУ РОЗВИТКУ

 Робота підприємства пов'язана з виробництвом жаток та обладнання для збору врожаю розпочалася 2000 року. Постійний розвиток не припиняється. Ми постійно рухаємося вперед в ногу з часом, з огляду на всі технологічні тенденції. Продукція нашого виробництва, а саме жаток соняшникових, візка для жатки, ріпакового стола, соєвої приставки, ремонт жатки для ефективного збору врожаю.

Бердянський Завод Жаток, займає лідируючі позиції в Україні та найближчому зарубіжжі з розробки та виробництва обладнання для збирання врожаю ріпаку, соняшнику, зернових, сої, гороху та інших колосових та круп'яних культур. Ми постійно проводимо модернізацію продукції та контролюємо всі етапи технологічного процесу. При механічному складанні обладнання використовуємо лише якісні та перевірені комплектуючі. Усі виробничі працівники проходять регулярні атестації, що дозволяє їм підтримувати кваліфікацію. Інженерно-технічний персонал постійно відстежує сучасні тренди, інновації, а також випробування зразків жниварок та приставок для збирання ріпаку, сої, соняшнику у польових умовах. Компанія з Бердянська Запорізької області, що завжди забезпечувала високу якість проектної документації, виробництва та технічного контролю. Іншими словами, це те, що дозволяє утримувати високу планку, і регулярно підвищувати рейтинг підприємства на внутрішньому та зовнішньому ринку, завдяки двосторонньому зв'язку керівництва та співробітників.

Сучасна жниварка для збирання соняшника для комбайна. Бердянський Завод Жаток-ми займаємось виробництвом жниварок та обладнання для організації прибирального процесу з 2000 року. Ця жниварка забезпечує високу швидкість скошування та безперервний збір урожаю. Вона дозволяє механізатору комбайна рухатися у різних напрямках без зниження продуктивності збирального обладнання. Захист від бур'янів та здатність косити при вологості стебла соняшника на рівні 10-20%.

Якщо у вас залишилися запитання
То ми завжди на зв'язку
Перетягніть файли сюди або Перегляд

Довіряйте професіоналам, що створюють техніку для збирання врожаю, яка є конкурентоспроможною зі світовими брендами. Такими як Заффрані, Фантіні, Нью Холланд, Кейс, Сампо, Лаверда, Фендт, Масей Фергюсон, і Джон Дір. Крім того, ми виконуємо ремонт жаток. Наприклад, ми робимо ремонт консольних шнеків, мотовило. Більш того, ви можете отримати переобладнання жниварки на сучасний різальний апарат Шумахер. На закінчення, грамотне відновлення рами та настилу жниварки вашого комбайна.

Відео галерея Бердянський Завод Жаток

Видео Бердянський Завод Жаток

Виробництво  та продаж жаток соняшникових, візків для жаток, ріпаковий стіл, соєва приставка, ремонт жатки, ніж до жатки, запчастини