Виберіть свою мову

Каталог продукції

Каталог продукції Бердянського Заводу Жаток. Пропонуємо професійне обладнання для збирання врожаю. Крім того, до ваших послуг наш цех "Ремонт жаток". Замовити та купити жатку для соняшника, візок для жатки, ріпаковий стіл, соєву приставку, ліфтьори приставку для соняшника ви можете звернувшись до наших спеціалістів. Усі зручні для вас способи зв'язку. Ласкаво просимо!

 

Жатка соняшникова Бердянськ

 Жатка соняшникова

Жатка соняшникова - універсальна причіпна машина. Сучасна європейська жниварка ЖСН-5; ЖБН-6; ЖСН-7,4 та ЖСН-9,1 від Бердянського Заводу. Вона адаптується для роботи з такими комбайнами, як Джон Дір, Нью Холланд, Клаас Лексіон, Кейс, Масей Фергюсон, Клаас Тукано, Сампо, Фендт, Лаверда, Дойц Фарр, Домінатор, Мега, Полісся, Славутич, Акрос, Вектор, Версатил, Єнісей , Дніпро, Дон-1500 і т.д.

Тележка до жатки Бердянськ

 Тележка до жатки

Для швидкої доставки вашої жниварки на поле і назад існує сучасний професійна тележка до жатки. Наприклад кукурудзяній, зерновій, соєвій флексі жаток. Мають розміри 6 метрів, 7 метрів, 9 і так до 12 метрів.

Ріпаковий стіл Бердянськ

Ріпаковий стіл

Ріпаковий стіл для жатки комбайна виробництва Бердянського Заводу Жаток виконує роль уловлювача дрібного ріпакового насіння. Крім того, наші фахівці виконують переобладнання на ріпак практично усі моделі жниварок, що існують у світі.

Соєва приставка Бердянськ

Соєва приставка

Доступне переобладнання зернової жниварки за допомогою приставки для збирання сої. Соєва приставка має механічну систему копіювання, що дає змогу знижувати втрати до 1%. Здатність виконувати зрізання сої, а також інших полеглих зернових або бобових культур на відстані від 25 мм.

Приставка для соняшника Ліфтьори

Приставка для соняшника

Приставка для соняшника- Ліфтери. Комплект вузлів та деталей пристосування забезпечує переобладнання жниварки на соняшник. Робота приставки для соняшника ґрунтується на принципі скошування капелюшків, незалежно від висоти рослин.

Підборщик валків Бердянськ

Підборщик валків

Універсальний підборщик валків ППн-3,4. Він використовується при роздільному методі збору врожаю зернових, бобових, ріпаку та інших. Таким чином, він навішується на комбайни Джон Дір (John Deere), Масей Фергюсон (Massey Ferguson), Клаас (Claas) Мега (Mega), Домінатор (Dominator), Тукано (Tucano), Лексіон (Lexion), Медіон (Medion), Нью Холланд (New Holland), Кейс (Case), Сампо Sampo, Лаверда Laverda, Фотшрітт Форшрітт.