Виберіть свою мову

Візок для перевезення жатки

Тележка для перевезення жатки або ж візок необхідні для швидкої доставки вашого широкозахватного навісного обладнання на поле і назад. Мы виготовляємо сучасні професійні тележки для транспортування жаток. Їх ціна залежить від комбінацій та комплектації. Продаж продукції відбувається після узгодження всіх технічних нюансів вашої майбутньої тележки для ваших жаток.

Візок для перевезення жатки одна вісь

Візок для транспортування жатки ПТЖ-7,5 универсальний. Тому що підходить для завантаження зернової, кукурузної та прочіх жаток приставок для зернозбиральних комбайнів Claas, John Deere, Case, New Holland, Massey Feruson, Sampo, Laverda, Deutz-Farr, Fendt, Chellenger Славутич, Дніпро, Енисей, Бизон, Форштрит , Акрос, Дон-1500, Лида-1300 та інші

Візок для жатки з  широкою колєю обох осей

Двохосний візок для жниварки може бути двох виконань. Поворотна вісь візка може мати спарені колеса. Крім того, передня поворотна вісь візка для перевезення жниварки може мати широку колію. Тобто ширина передньої осі дорівнює передній. За конструкцією така жниварка нагадує причіп до жниварки.

Візок для перевезення жатки підсиленний

Спарені колеса задньої осі не викличуть зупинки або простої сільгосптехніки у разі проколу шини. Принадність візка до жниварки одна вісь у чудовій маневреності при транспортуванні жниварної машини.

Виробництво візків для жаток

Особливості виробництва возиків для транспортування жатки

Кожен візок для жниварки комплектується габаритними вогнями та світловідбиваючими елементами. Серга причіпного дишла дозволяє виконувати перевезення жниварок будь-яким комбайном, трактором та будь-яким іншим транспортним засобом.

зручне зчеплення возика з жаткою до трактору чи комбайну

Кріплення жниварки на візку відбувається двома способами ременями або спеціальним замком-заглушкою. Механічний фіксатор індивідуальний для кожної жниварки. Він забезпечує швидке кріплення жниварки на візку перед транспортуванням, але при цьому заважає універсальності. А усувається ця незручність за допомогою плоского ременя.

вибір візка для транспортування жатки

Крім того, колеса на візок можуть бути встановлені шина діагональної конструкції. Універсальний малюнок протектора забезпечує хороші самоочищення та експлуатаційні характеристики на ґрунті. Такі шини використовуються на важкій причіпній техніці, як правило, це 12-шарова гума.

візок для перевезення жатки 6 або 7 метров

У комплектацію виробу входять противідкатні упори. Крім того, візки для перевезення жниварок не підлягають обов'язковій реєстрації та постановці на облік як причіпне обладнання. Тому якщо ви вирішили купити візок для жниварки, то будьте спокійні, Держспоживслужбу, з цього приводу вам відвідувати не доведеться.

Узнати ціну тележки, купити візок для перевезення жати та обмін реквізитами

Перетягніть файли сюди або Перегляд

Якщо ви готові купити візок для жниварки, то за допомогою даного інструменту ви можете легко обмінятись статутними та реєстраційними документами з Відділом продажу. Зв'язуйтесь з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас засобом зв'язку.