Виберіть свою мову

Соєва приставка професійне знаряддя

Соєва приставка переобладнання зернової жниварки вашого комбайна. Ефективне збирання врожаю сої без втрат Ми пропонуємо доступний пристрій для збирання сої. Ми виготовляємо соєві приставки з 2011 року. Використання цього причіпного оснащення дозволяє знизити втрати при збиранні полеглих до 15%.

Соєва приставка загальний вигляд

Приставка для збирання сої є додатковим пристосуванням зернової жатки. Переобладнання забезпечує продуктивний збір урожаю зернових культур (лежачий ячмінь, пшениця), сої, бобових культур шляхом прямого комбайнування. Коли комбайн збирає врожай, ножовий апарат соєвої приставки копіює форму поверхні поля на мінімальній відстані від неї. Іншими словами це значно знижує масові втрати врожаю. Коли ви використовуєте це переобладнання, втрати сої скорочуються близько 200 кілограмів з гектара.

Конструкція соєвої приставки

Конструкція соєвої приставки та її підвіска добре відпрацьовують нерівності та горби. Під час її експлуатації відбувається ковзання приставки для збору сої нижньою частиною днища. Днище складається з окремих напрямних "лиж". Кожна лижа має свою персональну ресору, що дозволяє вигинати брус ножового механізму пристосування для сої. Брус виготовлений із спеціальної ресорної сталі, тому прогинається без деформації та руйнування.

Соєва приставка огляд

 

Соєва приставка та її переваги

  1. Встановлення соєвої приставки нескладна процедура. Іншими словами, вам не доведеться розбирати ножовий апарат зернової жатки під час монтажу. За допомогою кріпильних кронштейнів ви базуєте ресори пристосування для збирання сої. Фіксація боковин проводиться за допомогою бічних різьбових таурепів. Які виконують роль замків-фіксаторів.
  2. Соєва приставка має свій гнучкий ножовий механізм, який рухається від ремінної передачі через планетарний приводний редуктор. Цей планетарний привід має високу надійність, якість і швидкість різу.
  3. Продумана система захисту від попадання в робочу зону жатки каміння та сторонніх предметів.
  4. Збільшені бічні дільники приставки для збору сої якісно ділять сусідні проходи жниварки при роботі. Це знижує втрати врожаю.
  5. Гнучкий брус соєвої приставки виконує прогин площини різання в діапазоні 100 мм.
  6. "Лижі" пристрої захищені листами полімеру, що перешкоджає налипання вологого грунту. Іншими словами, виключено обтяження жниварки через контакт із грунтом.

Соєвої приставки підвіска робота

Завдяки конструкції підвіски ресора соєвої приставки виконує переміщення у вертикальній площині елементів ріжучого апарату. Стає можливим збирання врожаю лягових сої, бобових, зернових культур. Ріжучий апарат зернової жниварки при установці входить до кишені на соєвій приставці. У скошуванні врожаю не використовується. Ця опорна кишеня з'єднана з косилочним брусом за допомогою безлічі пластин. Вони розташовуються один до одного без можливості влучення в щілини між пластинами скошеної маси.

Каркас соєвих приставок

Замовити, купити, продаж соєвих приставок

Замовити, купити, продаж соєвих приставок легко зробити скориставшись формою зворотнього зв'язку

Якщо у вас залишилися запитання
То ми завжди на зв'язку
Перетягніть файли сюди або Перегляд