Виберіть свою мову

Ріпаковий стіл НПР-9 9 метрів

Виробництво ріпакових столів розпочато з 2006 року. Ріпаковий стіл НПР-9 працює в парі із зерновою жатками комбайнів Джон Дір, Нью Холланд, Клаас Лексіон, Кейс, Масей Фергюсон, Клаас Тукано, Сампо, Фендт, Лаверда, Дойц Фарр, Мега, Полісся, Акрос, Вектор, Версатил, Єнісей, Дніпро, Дон-1500 і т. д. Під семиметрову жниварку різних комбайнів передбачено індивідуальне виготовлення ріпакового адаптера.

Ріпаковий стіл НПР-9 9 метрів Ріпаковий стіл 9 метрів Джон Дир

Пристрій для збору ріпаку (ріпаковий стіл) НПР-9 є додатковим адаптером, що навішується на зернову жатку вашого комбайна. Застосування ріпакового столу НПР-7 дозволяє максимально скорочувати втрати ріпаку. В порівнянні ми беремо зернову жатку без ріпакового столу. НПР-9 це пристосування для збирання ріпаку, робота якого заснована на принципі зрізу ріпаку додатковими підготовленими для цього ножами. При збиранні ріпаку задіяні саме ножовий апарат ріпакового столу та бічними вертикальними ножами. Привід цих вертикальних ножів може бути як механічним, так і гідравлічним або електро. У разі автоматичного гідроприводу вертикальних ножів на лівій та правій боковинах практично виключена можливість поломок пристосування. Надійність перевірено часом із 2016 року. При цьому привід ножовий на лівій боковині може бути задіяний по необхідності.

Ріпаковий стіл. привод ножів

Конструкція ріпакових столів НПР

Ріпакові столи під час встановлення, базуються по боковинах зернової жатки спеціальними талрепами. Маса столів не критична для навішування на зернову жатку. Конструкція рами ріпакового стола жорстка (без можливості прогину платформи столу) та збалансована, без перевантажування вузлів жатки та комбайна. Крім того, виключені всі зайві вібрації і при зборі соняшника різання ріпакових стебел відбувається делікатно.

Ріпаковий стіл НПР-9 схема приводу

Ріпаковий стіл ціна знижена до кінця місяця. Гарантія 24 місяці. Доставка жниварок по Україні.