Виберіть свою мову

Приставка соєва 7 9 метрів жатка

НПС-7 НПС-9 Приставка соєва 7 9 метрів жатка. Вона потрібна вам саме тоді, коли неможливо косити бо низько лежить соя, горох чи ячмінь. Зернова жатка в цьому випадку неспроможна не зробити величезні втрати. А в соєвій приставці власний занижчений ножовий апарат. Окрім цього брус ножа прогинається, виконує Флекс ефект. Ножовий механізм заповнює пустоту у грунті чи на пагорбі робить прогин вгору. Така соєва приставка забезпечить раціональне скошування врожаю полеглої зернової, бобової чи круп'яної культури. Це дає можливість комбайнеру косити врожай на відстані 2-3 см від землі. Іншими словами, низько розташоване стебло та зерно, що близько до землі будете косити 2-3 см від грунта. На переобладнаній жатці з підготовкою обладнання, яке повторює поверхню поля. Головний ефект зниження на чверть втрат. На порівняння сої це близько двохсот кілограмів із одного гектара.

 Приставка соєва переобладнати жатку Приставка соєва 7 9 метрів жатка 

Також можна використовувати соєву приставку Флекс НПС-9 на жатку 9 метрівроботі на полях з нерівностями. Кожен копір соєвої приставки відповідає за повторення цього рельєфу. Підйом чи опускання копіра змушує гнутися брус ножового механізму пристосування для збирання сої. Переобладнана соєва жниварка під час роботи ковзає на опорних частинах копірів, що мають власні ресори. Іншими словами, саме вони пропонують копіювання нерівностей вашого поля. У результаті ножовий механізм соєвої приставки може гнутися в діапазоні ±10 см, що збереже ваш урожай і залишить на полі не більше 1%.

Вибираєте соєву приставку. Особливості

  1. Пристрій для збору сої має особливий ножовий брус. Спеціальна пружинна сталь забезпечує його гнучкість та відповідає за його довговічність. Окрім цього брус соєвої приставки визначає діапазон прогину ножа соєвої приставки при зборі врожаю. Значення амплітуди прогину близько ста міліметрів. Мінімальна висота зрізу зернобобових 25 мм.
  2. Для приставки соєвої можливе налаштування кута атаки. Іншими словами, якщо ви вирішили купити соєву приставку, то можете регулювати кути скошування. Це пряма адаптація вашого комбайна під умови збирання полеглої культури: соя, ячмінь, боби.
    При ширині захвату жатки від 6 метрів відбувається оптимальна працездатність соєвої приставки. Копіри ідеально повторюють нерівності та діапазон максимуму та мінімуму положення косарного бруса адаптера дорівнюють 100 мм.

Пристрій для збору сої 7 9 метрів. Соєва приставка

Приставка соєва Бердянськ купити Завод