Виберіть свою мову

Соєва приставка 6 7 метрів

Це адаптер для вашої зернової жатки. Дана навісна сільгосптехніка на нашому виробництві з 2011 року. Збір урожаю сої необхідно правильно організувати, де сільськогосподарська техніка відіграє важливу роль. Зернова жатка може скошувати культуру на відстані від 7 см. Тому коли справа доходить до підбирання полеглих зернових, крупяних або бобових, після проходу зернової жатки на полі залишається дуже багато втрат. Ми пропонуємо нашім клієнтам пристосування на жатку для збору сої. Це соєва приставка 6 7 метрів з ефектом Флекс, або приставка для збирання сої на жатку. Це обладнання завдяки останнім розробкам при зборі врожаю, забезпечує високу робочу швидкість комбайну, мінімальні втрати. Копіри дають можливість косити на відстані 2,5 см від польового грунті. А діапазон копіювання цього грунту до 100 мм. Таким чином, ми пеклуємось, щоб ви не залишали врожай на полі. 

Соєва приставка 6 7 метрів. Візуалізація роботи копірів

Приставки дозволяють скоротити вібрацію, а значить при зіткненні з рослиною, менше втрачається насіння. Подовжена робоча область дозволяє скоротити час на прибирання і заощадити на паливі.

Копіри Соєва приставка 6 7 метрів.
Копіри соєвої приставки. Розташування з кроком 800 мм. Флекс ефект жатки

Що виконує соєва приставка для жатки вашого комбайна

  • Копіювання поверхні поля при ковзані копірів соєвої приставки, завдяки чому комбайн викошує як на буграх, так і на ямках;
  • забезпечує заниження ножового механізму приставки для збору сої до мінімального зрізу від 26 мм;
  • Проста установка соєвої приставки на жатку вашого комбайну завдяки талрепів та замків-фіксаторів;
  • Ефект від використання-зниження втрат на 30% та збереження врожаю;
  • Жатки із шириною захвату від 4 до 9 м легко адаптуються завдяки Флекс ефекту соєвої приставки

Соєва приставка адаптування жатки