Виберіть свою мову

Жатка соняшникова ЖНС-6

Жатка соняшникова ЖНС-6 це сучасна технологічна навісна машина для вашого комбайна. Безрядковий тип збирання врожаю дозволяє ефективно збирати соняшник. Крім того, вона працює без збоїв навіть у найнесприятливіших умовах. Соняшник прямує від ліфтерів до ножа, поки головки соняшника не зачепить трилопатеве мотовило. Після зрізання стебла соняшнику мотовило жатки соняшникової ЖНС-6 подає скошену масу до приймального консольного шнека. Таким чином забезпечується безперервна та стабільна подача маси у похилий камеру.

Жатка соняшникова ЖНС-6 принцип роботи

  1. Жатка легко адаптується до всіх комбайнів. Нацепку обладнання механізатор виконує самостійно та без допомоги спеціалізованих операторів.
  2. Привід жатки та всі ріжучі механізми виготовлені з високоякісних матеріалів та комплектуючих. Редуктор приводу ножового апарату забезпечує продуктивну швидкість подачі та мінімум втрат урожаю соняшника.
  3. Шнек жатки соняшникової ЖНС-6 містить запобіжну муфту. У свою чергу, вона забезпечує надійну та безперебійну подачу скошеної маси соняшника.
  4. Механізм обладнання отримує крутний момент від карданного та шліцевого валів, що з'єднаний з валом відбору потужності вашого комбайна.

Привод жатки соняшникової ЖНС-6

Привод мотовила жатки соняшникової ЖНС

Мотовило соняшникової жатки ЖНС-6

Жатка соняшникова ЖНС-6 перед початком збору врожаю

Замовити, купити, продаж жаток для соняшника ЖНС-6

Замовити, купити, продаж жаток для соняшника ЖНС-6 легко зробити скориставшись формою зворотнього зв'язку

Якщо у вас залишилися запитання
То ми завжди на зв'язку
Перетягніть файли сюди або Перегляд