Виберіть свою мову

Жатка соняшникова ЖНС-7,4

Жатка соняшникова ЖНС-7,4 універсальна причіпна машина для збору врожаю соняшника. Безрядковий тип збору соняшник та робота без збоїв навіть у найнесприятливіших умовах. Соняшник, що скосили, прямує від ліфтерів до ножа, поки головки соняшника не зачепить трилопатеве мотовило. Після зрізання стебла соняшнику мотовило жатки соняшникової ЖНС-7,4 подає скошену масу до приймального консольного шнека. Таким чином забезпечується безперервна та стабільна подача маси у похилий камеру.

жатка соняшникова на Клаас Лексіон

Жатка соняшникова на комбайні Кейс

Жатка соняшникова ЖНС-7,4 Массей Фергюсон

Жатка соняшникова Ліда-1300 Полісся ЖНС-7,4

Послідовність процесу збору соняшника жатки ЖНС-7,4

  1. Головка соняшника стосується захисного кожуха жниварки для соняшника. Він нахиляє голівку та вводить його в робочу зону трилопатевого мотовила. А мотовило просуває зрізану масу у напрямку консольного шнека. Таким чином виключені втрати на даному етапі збирання соняшнику.
  2. Соняшникове стебло потрапляє в робочу зону ножового механізму соняшникової жатки ЖНС-7,4, де відбувається його зріз. Планетарний привід різального механізму відповідає за точне зрізання ножем голівок соняшника.
  3. Ножовий механізм дозволяє жатці косити соняшник зі швидкістю 10-12 км/год. А це можливість роботи комбайна з максимальною продуктивністю.
  4. Мотовило жатки направляє зрізані головки в робочу зону шнека, що подає.
  5. Скошена соняшникова маса переміщується шнеком до камери похилої комбайна. Крім того, центральна частина шнека жатки містить дві зубчасті лопатки, що сприяє сприятливому руху голівок соняшника до транспортера комбайна.

Жатка соняшникова для Джон Дира

Замовити, купити, продаж жаток для соняшника ЖНС-7,4

Замовити, купити, продаж жаток для соняшника ЖНС-7.4 легко зробити скориставшись формою зворотнього зв'язку

Якщо у вас залишилися запитання
То ми завжди на зв'язку
Перетягніть файли сюди або Перегляд