Виберіть свою мову

Візок для перевезення жатки 6 метрів

Для перевезення ваших жаток пропонуємо додаткове причіпне обладнання для організації збору врожаю процесу. Візок для перевезення жатки 6 метрів закриє всі ваші питання щодо перевезення. При переміщенні місцевістю від поля до поля потрібно бути впевненим у безпеці та оперативності виконання цієї процедури. Універсальний одновісний або двовісний візок для перевезення жаток до 6-7 метрів. Вона розроблена для більшої стійкості під час перевезення жатки масою до 3,5 тонн. Конструктивні відмінності у кількостях опорних колісних осей причепа. Крім того, універсальність ТЖ-6 Візок для перевезення жатки 6 метрів, у можливих різних регулюваннях люльки для правильної посадки та фіксації жатки. Вони розташовані на рамній трубі. Візки для перевезення жатки розраховані під зернові, соєві, рапсові, для соняшника, кукурудзяні та інші види жниварок. Це можуть бути жатки комбайнів Джон Дір, Нью Холланд, Клаас Лексіон, Кейс, Масей Фергюсон, Клаас Тукано, Сампо, Фендт, Лаверда, Дойц Фарр, Домінатор, Мега, Полісся, Славутич, Акрос, Вектор, Версатил, Єнісей, Дніпро, Дон -1500 і т.д.

Візок для перевезення жатки 6 метрів адаптований під будь-який тягач, чи то трактор, комбайн чи автомобіль.

Візок для перевезення жатки 6 метрів

Візок для перевезення жатки продаж Ціна Візок для перевезення жатки

Виробництво візків для перевезення жаток

Ми виробляємо сучасні професійні жатки для комбайнів з 2000 року, тому така продукція, як візки для транспортування жаток, нам потрібні були для внутрішнього використання. Але через роки ринок показав нам, що ця позиція затребувана у власників комбайнів. Тому на сьогодні ми можемо запропонувати кілька промислових варіантів візків для перевезення жаток.

Їхня вартість залежить від композицій та комплектації. Продаж продукції відбувається після узгодження всіх технічних нюансів вашого майбутнього візка для ваших жаток. Ця підтримка, люлька або адаптер дозволяє регулювати кут нахилу для різних жниварок при установці в транспортне положення. Тому практично всі види жнив можна перевозити на цьому візку для транспортування. Під жниварки з подрібнювачем візок (опція) може комплектуватися додатковими опорними стільцями.

Особливості наших візків для перевезення жаток

  • Візки для перевезення жаток це допоміжне причіпне обладнання для зручного та безпечного навішування або знімання жаток комбайнів.
  • Тягач транспортний засіб, що переміщає візок з жаткою, може рухатися як у прямому, так і зворотному напрямках.
  • Рамна труба посилена (цільнотягнута труба виробництва ЄС, або два швелери 20П).
  • Збалансований розподіл зусиль у конструкції, що гарантує високу стійкість під час перевезення жатки.
  • Шарнірне з'єднання поворотної осі двовісного візка ідеально тримає та повторює рельєф. При цьому знижується навантаження на передню вісь.
  • Універсальний візок для перевезення жатки ТЖ-6 підходить не тільки для зернової, а й соєвої, рапсової, для соняшника, валкової та кукурудзяної жаток.