Виберіть свою мову

Візки для жаток 10-12 метрів

Для перевезення ваших жаток ми пропонуємо додаткове причіпне обладнання для організації збору врожаю. Візки для жаток 10-12 метрів закриють усі ваші питання щодо переміщення жатки по місцевості або від поля до поля. При переміщенні місцевістю від поля до поля потрібно бути впевненим у безпеці та оперативності виконання цієї процедури. Універсальний одновісний або двовісний візок для перевезення жаток до 10 метрів. Вона розроблена для більшої стійкості під час перевезення жатки масою до 4.5 тонн.

Купити візок для жатки, ціна в Україні

Це універсальні багатофункціональні причіпні візки для жаток. Візок для жатки – технічне пристосування, яке призначене для транспортування або переміщення кукурудзяних, соняшникових, зернових, валкових та інших видів жаток. Ви можете купити візок для жатки будь-якої маси, що перевозиться, і габаритних розмірів. Завдяки високій маневреності особливо актуальні будуть для перевезення жатки по дорогах і полях.

Різновиди візка до жатки

Двоосні візки транспортують жатки довжиною до 12 метрів. Рама візків виготовляється з міцної цільнотягнутої турецької труби або двох швелерів. Таким чином, виключено можливість деформації візка під навантаженням жатки без втрати на маневреності під час транспортування. Спарені колеса візків до жаток дають потрібну стійкість та безпеку. Коли під час транспортування пробито одне колесо, друге зберігає положення візка. Іншими словами, це безпечне транспортування вашої жатки на візки нашого заводу. Візки до жаток ТЖ-6; ТЖ-7,5; ТЖ-9; ТЖ-10 та ТЖ-11 складаються з жорсткої рами, універсальних колисок, що настроюються (по висоті, куту нахилу і вильоту). Перевезення жниварок комбайнів Джон Дір, Нью Холланд, Клаас Лексіон, Кейс, Масей Фергюсон, Клаас Тукано, Сампо, Фендт, Лаверда, Дойц Фарр, Домінатор, Мега, Полісся, Славутич, Акрос, Вектор, Версатил, Єнісей, Дніпро, Дон-15 і т.д.

Візки для жаток 10-12 метрів

Візок для жатки 12 метрів

Візок до жниварки 10 метрів

Купити візок для перевезення жатки 12 метрів

Ціна візка до жатки Україна

Виробництво жаток для комбайнів на нашому підприємстві розпочато з 2000 року. Тому візки для транспортування жаток, нам потрібні були для внутрішнього використання. Але через роки ринок показав нам, що ця позиція затребувана у власників комбайнів. Тому на сьогодні ми можемо запропонувати кілька промислових варіантів візків для перевезення жаток.